Top

Esentepe Mah. Real Tower Kat:7 Ofis: 50 Çorlu / Tekirdağ

0 532 503 92 45
Su deposu klorlama, suyun dezenfeksiyon işlemlerinden bir tanesidir. Su, su deposuna verilirken mikroorganizma ve mikroplarla etkileşime geçebilir ve suya bulaşabilir. Bunu engellemek amacıyla da su depolarına klorlama işlemi uygulanır. Klorlama ile su deposundaki suyun mikroorganizmalarla etkileşime geçerek onların çoğalmasının önüne geçer ve su deposundaki kullanılan suyun kirlenmesi önlenebilir. Su depolarında bulunan suyun klorlanması belli aralıklarla yapılarak dezenfeksiyon işlemi uygulanır. 

Klorun, bakteriler üzerinde antibakteriyel etkisi bulunmaktadır. Su deposunun klorlanmasının avantajları şunlardır:
  • Klor, geniş bir mikroorganizma çeşidi üzerinde etkilidir.
  • Tat, koku ve kimyasal alanda suyu kontrol eder.
  • Sudan kaynaklana hastalıkların yayılmasını engeller.
Gün içerisinde ihtiyaçlarımızı karşılayan su, depolarda sağlıklı bir şekilde depolanmalıdır. Aksi taktirde birçok işimizi beraber yaptığımız sular, sağlığımız açısından büyük bir tehtid oluşturur. Su yardımıyla bulaşan hastalıklardan korunmak için su deponuzun klorlanması gerekir. Su deponuzu klorlamanız, suyunuzun korunmasını sağlamakla birlikte sizlerin sağlığı açısından koruyucu bir kalkan görevi görür. 
Eğer sizler de kullandığınız su depolarının klorlanmasını istiyorsanız, işini profesyonel ekipman ve ekiplerle yapan Trakya Su Deposu Temizliği firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizler için daima en iyi hizmeti vererek memnuniyetinizi kazanıyoruz.

Hizmetlerimiz


Hızlı İletişim

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet verebileceğimiz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • 0 532 503 92 45
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Real Tower Kat:7 Ofis: 50 Çorlu / Tekirdağ