Top

Esentepe Mah. Real Tower Kat:7 Ofis: 50 Çorlu / Tekirdağ

0 532 503 92 45
Su deposu temizliği, düzenli olarak yapılmadığı durumlarda, hayat kaynağımız olan suyun sağlığımızı tehdit edebilecek hastalıkları barındırmasına yol açar. Kullanmakta olduğumuz su deposunun temizliğini yaptırmamız, sağlığımızı bir kalkan içerisine alarak korumamızı sağlar. Çünkü yapılan araştırmalara göre hastalıkların büyük bir çoğunluğu su ile yayılmaktadır. 
Su deposundaki suda bulunan klor, zamanla özelliğini kaybeder ve buharlaşır. Buharlaşan bu klor deponun üst kısımlarına doğru ilerleyerek metal aksamlara yapışır ve buralarda çürüme ve paslanma gibi olaylar görülür. Paslanan kısımlar ilerleyen zamanlarda deponun iç kısmına yayılır ve depoda delinmeler görülür. Bu olaylar sonucunda depo içerisindeki suyun kalitesi oldukça düşer ve insan sağlığı için uygun olmayan fiziksel, kimyasal ve biyolojik maddeler barındırır. 
Periyodik temizliği yapılmayan depolarda, kısa süre içerisinde binlerce çeşit mikroorganizma, böcek ve haşere çoğalır. Bu depolar, ortam şartları sayesinde birçok mikroorganizmanın rahatlıkla üreyebilmesi için uygundur. Eğer bu depoların temizlenmemesi durumunda içerisindeki su tüketilirse insan sağlığı için ciddi sorunlar meydana gelebilir.

Paslanma ve delinme gibi durumlar dışında depolar; ışık görmeyen ve hava almayan alanlar olduğu için içerisinde bulunan su kokmaya, rengi ve tadı değişmeye başlar. Beslenirken, su içerken, banyo yaparken, meyve ve sebze yıkarken ve diş fırçalarken  kullandığımız su mikroorganizma ve bakteri açısından zenginse, özellikle bağışıklık sistemi zayıf olan kişilerde, yaşlılarda ve çocuklarda Tifo, Kolera ve İshal gibi hastalıklara sebep olmaktadır. Sağlık için sizler de kullandığınız su deposunun periyodik temizliğini takip edin!

Kullandığınız suda bir terslik seziyorsanız veya su deponuza uzun süre temizlik yapılmadığını düşünüyorsanız Trakya Su Deposu Temizliği firmamıza ulaşarak en kaliteli ve profesyonel su deposu temizlik hizmetini alabilir ve böylelikle suyunuzu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bizler, su depolarını profesyonel ekipman ve ekiplerle en uygun bir şekilde yapmaktayız. 

Hizmetlerimiz


Hızlı İletişim

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet verebileceğimiz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • 0 532 503 92 45
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Real Tower Kat:7 Ofis: 50 Çorlu / Tekirdağ