Top

Esentepe Mah. Real Tower Kat:7 Ofis: 50 Çorlu / Tekirdağ

0 532 503 92 45
Su, hayatımızı devam ettirebilmemiz için ihtiyaç duyduğumuz en temel bileşendir. Öyle ki vücudumuzun neredeyse yarısından fazlası sudan oluşmaktadır. Yaşamsal faaliyetlerimizi sürdürebilmemiz için kullandığımız su, oksijenden sonra gelen en önemli hayati ihtiyaçtır. 
Su ihtiyaçlarımızı karşılayabilmemiz için onları doğru ve sağlıklı bir şekilde kullanmalıyız. Suya rahatlıkla ulaşabilmek için insanlar, depo denilen yapılar oluşturmuş ve bu depolarda ihtiyacımız olan suyu saklamışlardır. Suyu depolarda barındırmak ve sadece ihtiyaç anında kullanmak, büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Su depoları; ev, iş yeri, bina ve hastane gibi mekanlarda su ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır. Fakat depo kullanımı, hastalıkların hızlıca yayılmasına da neden olabilir. Bu yüzden her zaman tedbirli olmalı ve su depolarımızı temiz tutmalıyız. Bu temizliği de ancak su deposu temizliği yapan firmalar ile sağlayabiliriz.

Su depolarındaki suyun uzunca süre beklemesi durumunda sudaki klor özelliğini yitirir ve buharlaşarak deponun iç kısımlarında paslanmaya yol açar. Bu paslanmalar da insan sağlığını tehlikeye sokar. Böyle durumlarla karşılaşmamak adına su deposunun periyodik bakımlarını takip etmeli ve gerektiğinde su deposu dezenfeksiyonu ve temizliği işlemlerini yaptırmalıyız. 
Hasara uğrayan, delinen ve paslanan su depoları, ortam şartlarından dolayı birçok mikrop ve mikroorganizma çoğalmasına neden olur. Eğer su deposunda çatlak, delik veya herhangi bir açıklık varsa, içerisine böcek, haşere, yılan veya fare gibi istenmeyen canlılar da girebilir. Bu durum, sağlık açısından oluşturduğu tehlikeyi gözler önüne sermeye yetiyor. Eğer su deposu böyle durumlarda hâlâ kullanılmaya devam edilirse insan sağlığı için oldukça tehlikeli bir durum oluşturur. 
Eğer sizler de su deponuzun dezenfeksiyon ihtiyacını gidermek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Gerek uzman personellerimizle gerekse profesyonel ekipmanlarımızla sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına buradayız. 

Hizmetlerimiz


Hızlı İletişim

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet verebileceğimiz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • 0 532 503 92 45
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Real Tower Kat:7 Ofis: 50 Çorlu / Tekirdağ