Top

Esentepe Mah. Real Tower Kat:7 Ofis: 50 Çorlu / Tekirdağ

0 532 503 92 45
Plastik ve Polietilen maddelerden üretilen depolar tek parça halinde üretilir ve darbeye oldukça dayanıklıdır. Ancak kimi zaman üretim hatası veya dış etkenler nedeniyle polietilen depolarda fiziksel hasarlar (çatlama ve kırılmalar) görülebilir. Betondan üretilmiş su depolarında ise zaman ve çevresel faktörler nedeniyle çatlakla oluşabilmekte ve çevresindeki yapılara da zarar vermektedir. 
Su deposundaki kırık ve çatlak gibi oluşumları engellemek için depo bakımının ve temizliğinin periyodik bir şekilde yapılması gerekir. Su depolarının bakım, temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini profesyonel ve yetkili firmalara yaptırmak, fiziksel hasar oluşumunu engeller.

Su deposu izolasyonu, su deposundaki kaçağın giderilmesi için uygulanan işlemdir. İzolasyon işlemini birçok farklı yöntem ve tekniği bulunmaktadır. Bu yöntemler, su deposunun yapıldığı malzemeye göre çeşitlilik gösterebilir. Dezenfeksiyon yapılan su depolarının ömrü çok daha uzun olur. Dezenfeksiyon işlemi ile Su Deposu İzolasyonu işlemini yaptırma ihtiyacı da duymazsınız. 
Su deposunun üretildiği malzeme, izolasyon yöntemini değiştirmesine karşın izolasyon malzemeleri daima içme ve kullanım suyuna uygun olmalıdır. Deponun iç kısmındaki boyanın dökülmesi ve eskimesi durumunda mutlaka antibakteriyel epoksi boya kullanılmalıdır. 

Bizler Trakya Su Deposu Temizliği olarak, su deponuzun izolasyon ihtiyacını en kaliteli ve hızlı bir şekilde karşılıyor, sizlere daha sağlıklı su sağlayabilmek için depolarınızı özenle temizliyoruz. Bu hizmetlerimizden vakit kaybetmeden yararlanmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Hizmetlerimiz


Hızlı İletişim

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet verebileceğimiz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • 0 532 503 92 45
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Real Tower Kat:7 Ofis: 50 Çorlu / Tekirdağ