Top

Esentepe Mah. Real Tower Kat:7 Ofis: 50 Çorlu / Tekirdağ

0 532 503 92 45
Su depoları, yaşam alanlarında önemli bir ihtiyaçtır. Su deposu, devamlı olarak istenilen miktarda suyun sağlanmasına olanak tanır. Su deposunun arızalanması ise su yardımı ile yapılan işlerin (içme, diş fırçalama, banyo yapma vb.) aksamasına neden olur. İnsan sağlığı açısından su depolarının her yıl temizliği yapılmalıdır.
Su depoları birçok farklı maddeden üretilebilir. Farklı maddelerden üretilen su depolarının tamiri için farklı yöntem ve teknikler mevcuttur. Bu teknikler her su deposunun eski işlevine geri dönmesine olanak sağlar. 

Su depolarında, taşıdığı suyun  aşındırma etkisi, suda bulunan bakteriler veya dış etkenlere bağlı olarak fiziksel hasarlara sahip olabilir. Bu hasarlar, su deposundaki suyu kullanabilmemize engel olmasıyla birlikte su deposunda ve yakınında bulunan çevre sistemlere de zarar verir. Sağlıklı suya ulaşabilmek için su deposunun periyodik bakımı takip edilmelidir. Periyodik bakımı ve dezenfeksiyonu yapılan su depoları, tamire ihtiyaç duymaz. 
Trakya Su Deposu Temizliği firması olarak Trakya'nın birçok bölgesinde uzman ekip ve teknolojik ekipmanlarla sunduğumuz profesyonel hizmetler  sayesinde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bu hizmetlerimizden vakit kaybetmeden yararlanmanız için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz


Hızlı İletişim

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet verebileceğimiz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • 0 532 503 92 45
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Real Tower Kat:7 Ofis: 50 Çorlu / Tekirdağ